zmień język
Surchem Sp. z o. o.  jest  dystrybutorem  specjalistycznych surowców i dodatków chemicznych dla wielu branż przemysłu m.in. kosmetyka, farmacja, chemia gospodarcza, tworzywa sztuczne, farby i lakiery oraz chemia budowlana. Firma należy do szwajcarskiej grupy POLYGON CHEMIE A.G. działającej od ponad 30 lat w krajach Europy Zachodniej, obecnie rozwijającej swoją działalność w pozostałych krajach Unii Europejskiej. Staramy się, aby nasza oferta dostosowana była do indywidualnych potrzeb naszych klientów.
Celem naszej firmy jest pomoc w zakresie projektowania nowych wyrobów i rozwiązywaniu problemów technologicznych poprzez dobór odpowiednich surowców i dodatków. Surchem Sp. z o. o. dysponuje pełnym zapleczem sprzedażowym, doradczym oraz logistycznym niezbędnym do oferowania surowców chemicznych i obsługi klientów na terenie całego kraju.
Zapraszamy do współpracy,
Surchem Sp. z o. o.
Aktualności
Szanowni Państwo, mamy przyjemność poinformować, iż firma Surchem została nagrodzona, w XI edycji Diamentów miesięcznika "Forbes", w kategorii najbardziej dynamicznie rozwijających się firm.


więcej
Nowości
Szanowni Państwo w ostatnim czasie rozszerzyliśmy swoje portfolio surowców kosmetycznych o kolejny produkt wielofunkcyjny, wybielający skórę. Zapraszamy do zapoznania się z tym surowcem, mechanizmem i skutecznością jego działania w poniższej prezentacji. więcej
Promocje
Szanowni Państwo w swoim portfolio posiadamy kosmetyczne składniki aktywne oparte głównie na synergicznym działaniu wyselekcjonowanych odpowiednio:
  • ekstraktów roślinnych
  • witamin
  • aminokwasów
więcej